" />

Apie Mus

Profesionalios teisinės paslaugos

Apie mus

Mes, tai Advokato padėjėja Daiva Rudzenskienė ir Advokato padėjėjas Ramūnas Rudzenskas, Vilniaus Universitete baigę universitetines suderintas pirmosios ir antrosios pakopos (vientisąsias) teisės studijų programos studijas ir įgiję teisės magistro laipsnius.

Žinodami ir suprasdami Lietuvos bei tarptautinės teisės dinamiką, savo gebėjimus tobuliname Lietuvos Advokatūros, Vilniaus universiteto, Teisingumo ministerijos organizuojamuose seminaruose bei konferencijose. Taip pat savarankiškai nuolat analizuojame Lietuvos bei Europos teismų praktiką. Ypatingą dėmesį skiriame žmogaus teisėms bei laisvėms baudžiamajame procese.

Teisines paslaugas pradėjome teikti 2010 metais pačių įkurtoje teisinių paslaugų įmonėje UAB "Teisinė info". Šioje įmonėje sukaupėme didelę patirtį konsultuodami klientus bei rengdami teisinius dokumentus šeimos, paveldėjimo, sutarčių, įmonių darbo bei kitų teisės šakų srityse. Tačiau teisinių paslaugų įmonės, pagal proceso įstatymus gali suteikti ne visas teisines paslaugas. Todėl matydami klientų lūkesčius gauti vienodai kokybiškas kompleksines teisines paslaugas, 2014 metais sustabdėme UAB Teisinė info veiklą ir pradėjome dirbti advokatės Audros Betos Rekštienės kontoroje advokato padėjėjais.

Advokatai Kaune. Advokato padėjėjas Ramūnas Rudzenskas ir advokato padėjėja Daiva Rudzenskienė

Kodėl klientai renkasi mus?

Gauname daug laiškų iš savo klientų su padėkomis už teisinę pagalbą, dažnai į mus kreipiasi asmenys, kuriems mūsų teisines paslaugas rekomenduoja buvę ar esami klientai, todėl nesunkiai išskyrėme keletą kriterijų, kodėl mus renkasi klientai:

  • Teisinių paslaugų kokybė. Teisinių paslaugų kokybei skiriame ypatingą dėmesį. Mes niekada nesiimsime bylos nebūdami visiškai tikri, kad sugebėsime suteikti tik aukščiausios kokybės paslaugas. Apie teisinių paslaugų kokybę byloja ne tik pasiekti teigiami rezultatai, klientų atsiliepimai ir padėkos laiškuose, bet ir tai, kad kai kurie, ne visiškai sąžiningi, teisininkai naudoja mūsų rengtus procesinius dokumentus kaip šablonus ir citatos iš minėtų dokumentų teismų sprendimuose. Be to, sulaukiame daug klientų, kuriems mūsų paslaugas rekomenduoja jomis pasinaudoję asmenys.
  • Individualus situacijos sprendimas Kiekvieno asmens, kuriam prireikia teisinių paslaugų, situacija yra individuali, todėl ir analizuoti ją bei ieškoti galimų klausimo sprendimo variantų privalome individualiai. Mes nenaudojame šabloninių procesinių dokumentų, mūsų rengtuose prašymuose, sutartyse, ieškiniuose, atsiliepimuose į ieškinius ar kituose dokumentuose niekuomet nerasite ankstesnių procesų "likučių" (pavyzdžiui Vardo Vardaičio įvardinamu įvadžiui "Ji" ir pan.)
  • Komandinis darbas Tik dirbdami komandoje galime pasiekti aukščiausių rezultatų. Vienas analizuojame procesinės, kitas materialiosios teisės normas bei teismų praktiką. Tai leidžia per trumpiausią laiką visapusiškai ir nuodugniai įvertinti situaciją ir pasiūlyti galimus sprendimus.
  • Laikas. Jau minėtas komandinis darbas leidžia ne tik pasiekti aukščiausių rezultatų, bet ir teisines paslaugas suteikti taupant laiką, greičiau reaguoti į besikeičiančią situaciją teisminiuose procesuose.
  • Kaina Teisinių paslaugų kaina priklauso nuo pačių paslaugų pobūdžio ir reikiamo laiko joms suteikti. Visada kaina su klientais aptariama pirmojo viziti metu. Klientas informuojamas kas įtakoja teisinių paslaugų kainą ir kada, kodėl ir kiek ji gali keistis proceso metu.

Klientų atsiliepimaiSusisiekite su mumis

Advokato padėjėja Daiva Rudzenskienė
Daiva Rudzenskienė Advokato padėjėja

Jei Jūs norėtumėte kreiptis dėl teisinių paslaugų, prašau iš anksto registruotis nurodytais kontaktais.

  • daiva.rudzenskiene(eta)advokatai-kaune.lt
  • +370 670 190 95

Warning: include(php/ram.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kaamin/domains/teisine.info/public_html/apie-mus.php on line 183

Warning: include(php/ram.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kaamin/domains/teisine.info/public_html/apie-mus.php on line 183

Warning: include(): Failed opening 'php/ram.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/kaamin/domains/teisine.info/public_html/apie-mus.php on line 183