" />

TEISINĖS PASLAUGOS

Profesionalios teisinės paslaugos

Keletas atsakymų į dažniausiai kylančius klausimus

Organizaciniai klausimai

Kodėl teisinei konsultacijai reikia registruotis iš anksto?

Atvykti teisinei konsultacijai pas advokatą, advokato padėjėją ar teisininką ne tas pats, kaip nueiti į maisto prekių parduotuvę. Mes planuojame savo laiką atsižvelgdami į jau esamų klientų poreikius, paskirtus teismo posėdžius ir šiuo metu vykdomus darbus. Be to, susisiekę telefonu ar elektroniniu paštu ne tik galėsime suderinti Jums patogų laiką, bet ir išsiaiškinti Jus dominančio klausimo esmę. Tai leis mums iki susitikimo su Jumis atlikti "namų darbus", tai yra patikrinti teisės aktų pakeitimus bei įvertinti naujausią teismų praktiką.

Kiek kainuoja Jūsų teisinės paslaugos?

Teisinių paslaugų kainos intervalas labai platus jau vien dėl to, kad ir pačių paslaugų įvairovė pakankamai didelė. Suprantame klientų norą žinoti kiek tiksliai kainuos jiems vienos ar kitos paslaugos, tačiau bendros, visiems atvejams tinkančios kainos nustatyti neįmanoma. Jeigu teisinės konsultacijos minimalią kainą galime nurodyti - 50 EU, tai procesinių dokumentų projektų parengimo kainą galime įvertinti tik išsamiai susipažinę su situacija. Dažnai pasitaiko atvejų, kai dviejų - trijų lapų apimties procesinio dokumento projektui parengti prireikia ne tik perskaityti, bet kruopščiai išanalizuoti kelias dešimtis teismų sprendimų.

Formuodami civilinėse bylose mūsų teikiamų teisinių paslaugų kainą stengiamės laikytis kiek senstelėjusios ir atsilikusios laike teisingumo ministro rekomendacijoje nurodytų maksimalių dydžių.

Kaip tapti Jūsų klientu?

Norėdami pasinaudoti mūsų teikiamomis teisinėmis paslaugomis, susisiekite šioje svetainėje nurodytais kontaktais. Greičiausiai dėl vizito susitarsime, jei paskambinsite telefonu, tačiau galime bendrauti ir elektroniniu paštu. Reikia paminėti, kad teisines paslaugas teikiame tik tais atvejais, kai situacija yra teisinga teisės ir moralės požiūriu. Taip pat atsisakome teikti teisines paslaugas siekiantiems daryti neteisėtus veiksmus.

Svetainės lankytojų klausimai apie skyrybų paslaugas

Ar galite parengti skyrybų dokumentus per 2 valandas?

Jei tai santuokos nutraukimas abiejų sutuoktinių bendru sutikimu ir pateiktos visos reikiamos pažymos, - GALIME, tačiau to nedarome. Dažniausiai besiskiriantys asmenys būna apimti emocijų, kas įtakoja vienokio ar kitokio sprendimo priėmimą. Mūsų pareiga išaiškinti klientams visas teisines pasekmes, galimus sprendimų variantus ir būsimas išlaidas bei suteikti laiko ramiai apsvarstyti kokiomis sąlygomis priimtiniausia nutraukti santuoką. Atsainiai, šabloniškai, neįsigilinus į besiskiriančių asmenų konkrečią situaciją parengti dokumentai gali labai apsunkinti ne tik sutuoktinių, bet ir jų nepilnamečių vaikų ar net kitų artimųjų gyvenimus ateityje. Turime nemažai pavyzdžių, kai "greitos skyrybos" baigiasi naujomis bylomis teisme. Tokiais atvejais, vietoje to, kad visi klausimai būtų išspręsti vienoje byloje, sprendžiami naujame procese ir patiriamos papildomos išlaidos, tai yra mokamas žyminis mokestis, atlygis teisininkams. Be to, eikvojamas laikas, patiriamas stresas.

Rubrika pastoviai pildoma. Kviečiame užsukti vėliaus.