" />

TEISINĖS PASLAUGOS

Profesionalios teisinės paslaugos

Teisinės konsultacijos

Teisinės konsultacijos, tai advokato, advokato padėjėjo ar teisininko paslaugos, kurių metu klientui išsamiai išaiškinama situacija jam rūpimu klausimu. Nurodomi galimi situacijos sprendimo būdai, atitinkamo veikimo ar neveikimo teisinės pasekmės .

Procesiniai dokumentai

Procesinių ar kitokių teisinę reikšmę turinčių dokumentų projektų parengimas, tai teisinė paslauga, kurios metu, klientui, pagal jo užsakymą parengiamas ieškinio, priešieškinio, atsiliepimo į ieškinį, prašymo, pareiškimo, skundo ar kitokio teisinio dokumento projektas

Atstovavimas

Atstovavimas, tai advokato, advokato padėjėjo (su įstatyme numatytais ribojimais) teisinė paslauga, kurios metu advokatas atstovauja savo kliento interesus teisme, valstybinėse institucijose, verslo įmonėse, derybose su kita proceso šalimi ir pan.


Mūsų Advokato Kontoros teisininkai specializuojasi šiose teisės srityse:

Šeimos teisė

Teisinės paslaugos susijusios su santuokos nutraukimu, išlaikymu, tėvystės nustatymu ar nuginčyjimu, globa, rūpyba, vedybų sutartimis


Šeimos teisės paslaugos

Paveldėjimo teisė

Teisinės paslaugos susijusios su palikimo priėmimu pagal įstatymą ir testamentą, testamento nuginčyjimu, testamento sudarymu, terminu priimti palikimą


Paveldėjimo teisės paslaugos

Prievolių teisė

Teisinės paslaugos susijusios su prievolėmis. Prievolių atsiradimo pagrindai, kreditorių bei skolininkų teisės ir pareigos prievolėje.


Prievolių teisės paslaugos

Sutarčių teisė

Teisinės paslaugos susijusios su sutarčių sudarymu, jų vykdymu bei nutraukimu. Rengiame atskirų sutarčių rūšių projektus. Audituojame klientų pateiktus sutarčių projektus..


Sutarčių teisės paslaugos

Baudžiamoji Justicija

Teisinės paslaugos susijusios su baudžiamaja teise ir baudžiamuoju procesu. Tai paslaugos susijusios su nusikalstamos veikos sudėtimi, asmens teisėmis ikiteisminiame tyrime ir teismo procese..


Baudžiamosios teisės paslaugos

Administracinė teisė

Teisinės paslaugos susijusios su administracinės teisės pažeidimais. Teikiame teisines konsultacijas, procesinių dokumentų rengimo, atstovavimo paslaugas administracinės teisės pažeidimų bylose.


Administracinės teisės paslaugos