" />

PAVELDĖJIMO TEISĖ

Profesionalios teisinės paslaugos

Paveldėjimo teisės paslaugos

Paveldėjimas pagal įstatymą.
Teisinės paslaugos susijusios su paveldėjimu pagal įstatymą, - įpėdinių eilės, paveldėjimas atstovavimo teise, sutuoktinių paveldėjimo teisė, namų apstatymo ir apyvokos reikmenų paveldėjimas.

Paveldėjimas pagal testamentą
Teisinės paslaugos susijusias su paveldėjimu pagal testamentą. Tai testamento sudarymo sąlygos, testamentinis veiksnumas, testamento ar jo dalių negaliojimas, testamento nuginčyjimas, teisė į privalomą palikimo dalį, oficialus ir asmeninis testamentas

Bendrasis sutuoktinių testamentas
Teisinės paslaugos sutuoktiniams norintiems sudaryti bendrą testamentą. Bendrojo sutuoktinių testamento sudarymas, jo turinys, panaikinimas, negaliojimas ir atsisakymas.

Palikimo priėmimas ir atsakomybė už palikėjo skolas
Teikiame visas kitas teisines paslaugas susijusias palikimo priėmimo terminais, praleisto termino palikimui priimti atnaujinimo galimybės, palikimo priėmimu faktiškai pradėjus jį valdyti, palikimo priėmimu pagal apyrašą, atsakomybe už palikėjo skolas.

Paveldėjimo samprata

Paveldėjims, kaip nurodyta Civilinio kodekso 5.1 straipsnyje, tai mirusio fizinio asmens turtinių teisių, pareigų ir kai kurių asmeninių neturtinių teisių perėjimas jo įpėdiniams pagal įstatymą arba (ir) įpėdiniams pagal testamentą.

Paveldimi materialūs dalykai (nekilnojamieji ir kilnojamieji daiktai) ir nematerialūs dalykai (vertybiniai popieriai, patentai, prekių ženklai ir kt.), palikėjo turtinės reikalavimo teisės ir palikėjo turtinės prievolės, įstatymų numatytais atvejais intelektinė nuosavybė (autorių turtinės teisės į literatūros, mokslo ir meno kūrinius, gretutinės turtinės teisės bei teisės į pramoninę nuosavybę) ir kitos įstatymų nustatytos turtinės teisės bei pareigos.

Nepaveldimos asmeninės neturtinės ir turtinės teisės, neatskiriamai susijusios su palikėjo asmeniu (teisė į garbę ir orumą, autorystė, teisė į autorinį vardą, į kūrinio neliečiamybę, į atlikėjo vardą ir atlikimo neliečiamybę), teisė į alimentus ir pašalpas, mokamas palikėjui išlaikyti, teisė į pensiją, išskyrus įstatymų nustatytas išimtis.

2014 metais Lietuvos I - os instancijos teismuose išnagrinėtos bylos dėl paveldėjimo

Iš viso bylų dėl paveldėjimo

447 bylos 447 Bylų

Bylos susijusios su paveldėjimu pagal testamentą

117 bylų 117 bylų

Bylos susijusios su paveldėjimu pagal įstatymą

80 bylų 80 bylų

Šaltinis: http://www.teismai.lt/lt/visuomenei/statistika/106

Paslaugas teikia:

Advokato padėjėja Daiva Rudzenskienė
Daiva Rudzenskienė Advokato padėjėja

Jei Jūs norėtumėte kreiptis dėl teisinių paslaugų, prašau iš anksto registruotis nurodytais kontaktais.

  • daiva.rudzenskiene(eta)advokatai-kaune.lt
  • +370 670 190 95

Warning: include(php/ram.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kaamin/domains/teisine.info/public_html/paveldejimo-teise.php on line 332

Warning: include(php/ram.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kaamin/domains/teisine.info/public_html/paveldejimo-teise.php on line 332

Warning: include(): Failed opening 'php/ram.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/kaamin/domains/teisine.info/public_html/paveldejimo-teise.php on line 332

Iš patenkintų klientų laiškų